• 13. 12. Přednáška JUDr. Karla Čermáka

  Přednáška emeritního předsedy České advokátní komory na thema "20 let svobodné advokacie".

  Tato galerie na Facebooku.

 • 7. 12. 2010 Mikulášská párty

  Litry svařáku. Hudba. Tanec. Světla. Zábava. Opilost. To vše proběhlo na tradiční všehrdí akci dne 7. 12. v Bazénu fakulty

  Tato galerie na Facebooku.

 • 2. 11. 2010 Ceny Randovy nadace

  Tradiční předávání Cen Randovy nadace za nejlepší diplomové práce proběhlo dne 2. 11. 2010 ve Velké aule Karolina za přítomnosti předních osobností českého právního světa. Přednášku věnující se životu a dílu Prof. Antonína Randy přednesl Prof. Karel Eliáš.

  Tato galerie na Facebooku.

 • Welcome párty na Občanské plovárně

  Koncem října proběhla v Občanské plovárně Právnická welcome párty s podtitulem - Zpátky do školy stylově. Exkluzivní prostory, skvělý DJ, předpoklady pro úžasnou párty. Jestli se párty povedla posuďte z přiložených fotek sami.

  Všechny fotky naleznete na našem profilu na FaceBooku!

  My tam byli, co vy?

  Tato galerie na Facebooku.

 • Sportovní den PF UK 2010

  Přinášíme fotky z tradičního sportovního dne Právnické fakulty UK, na jehož pořádání se podílel i náš Spolek. Sportovní den proběhl v sobotu 27. 3. a neděli 28. 3 2010

  Tato galerie na Facebooku.

 • Mikulášská párty

  Mikulášská párty se svařeným vínem. Vzhledem k úspěchu minulého ročníku jsme se opět dohodli s Red Bullem, a takže bylo možno si zpestřit večer Red Bull drinky za studentské ceny (Red Bull + vodka atp).
  O zábavu se postaral skvělý DJ Flux.

  Účast na párty předčila naše očekávání (581 potvrzených hostů a cca 260 maybees). A spousta dalších, kteří se prostě přišli jen pobavit. Rozdali jsme přes 150l svařáku a když došel přesunuli jsme se na velký kruhový Red Bull bar, který byl mnohem lepší než loňský "minibar". Pro unavená Red Bull připravil i luxusní pohovky, stolky a spoustu příslušenství.

  V průběhu večera byli vyhlášeni ocenění z volejbalového turnaje a také se uskutečnila soutěž o nejlepší převlek v mikulášském duchu. Koho párty ve škole přestala bavit, nebo kdo zůstal až do konce, mohl se přesunout na afterparty do Kamenného mostu, která se za vydatné asistence Red Bullu nemohla nepovést.

  Na akci se mimo Red Bullu podílela i společnost Avokádo, která zdarma dodala koření do svařáku a společnost A-TechService, která se postarala o rudá světla, projektorové lampy a mlhovač. Všem děkujeme!

  Tato galerie na Facebooku.