• Mikulášská párty

  Mikulášská párty se svařeným vínem. Vzhledem k úspěchu minulého ročníku jsme se opět dohodli s Red Bullem, a takže bylo možno si zpestřit večer Red Bull drinky za studentské ceny (Red Bull + vodka atp).
  O zábavu se postaral skvělý DJ Flux.

  Účast na párty předčila naše očekávání (581 potvrzených hostů a cca 260 maybees). A spousta dalších, kteří se prostě přišli jen pobavit. Rozdali jsme přes 150l svařáku a když došel přesunuli jsme se na velký kruhový Red Bull bar, který byl mnohem lepší než loňský "minibar". Pro unavená Red Bull připravil i luxusní pohovky, stolky a spoustu příslušenství.

  V průběhu večera byli vyhlášeni ocenění z volejbalového turnaje a také se uskutečnila soutěž o nejlepší převlek v mikulášském duchu. Koho párty ve škole přestala bavit, nebo kdo zůstal až do konce, mohl se přesunout na afterparty do Kamenného mostu, která se za vydatné asistence Red Bullu nemohla nepovést.

  Na akci se mimo Red Bullu podílela i společnost Avokádo, která zdarma dodala koření do svařáku a společnost A-TechService, která se postarala o rudá světla, projektorové lampy a mlhovač. Všem děkujeme!

  Tato galerie na Facebooku.