PRÁVNÍ ASISTENT – SENIOR

Z/C/H Legal v.o.s., advokátní kancelář
Zpět

Z/C/H Legal v.o.s., advokátní kancelář (www.zchlegal.cz) se sídlem v PRAZE 1, hledá do svého týmu student(k)y 3. nebo 4. ročníku právnické fakulty na pozici PRÁVNÍ ASISTENT – SENIOR.


Název pozice: PRÁVNÍ ASISTENT – SENIOR
Termín uzávěrky výběrového řízení: 1. 6. 2019 00:00
Stručný popis společnosti:
Popis pozice: Podpora právníků, zejména příprava právních dokumentů a podání (i v německém / anglickém jazyce), právní rešerše, účast na soudních jednáních, překlady z a do německého / anglického jazyka.
Požadujeme: Znalost německého a/nebo anglického jazyka, uživatelské znalosti práce s PC a MS OFFICE, možnost pracovat minimálně 2 dny v týdnu, spolehlivost, loajalitu a flexibilitu.
Nabízíme: Možnost získat zkušenosti a vědomosti ve všech oblastech práva v prostředí úspěšné advokátní kanceláře, nebojíme se naše kolegy (Tě) něco naučit, motivační finanční ohodnocení (170 – 200 Kč na hodinu), nadstandartní spektrum benefitů (stravenky v hodnotě 100 Kč, firemní fitness), firemní kurzy anglického a německého jazyka, účast na vzdělávacích a společenských akcích, moderní pracovní zázemí v centru Prahy, neformální atmosféru a mladý a přátelský kolektiv, perspektivu nabídky koncipientské pozice po ukončení právnické fakulty
Název společnosti: Z/C/H Legal v.o.s., advokátní kancelář
Adresa: Národní 973/41, 110 00 Staré Město
Požadované vzdělání: Probíhájící vysokoškolské
Benefity:
Zařazení: Právní asistent/ka
Pracovní poměr: Práce na částečný úvazek
Délka pracovního poměru:
Typ smluvního vztahu:
Kontaktní osoba: Mgr. Jana Hladká Zilvarová
E-mail: jana.hladka@zchlegal.cz
Telefon: -
Odkaz pro více informací: