PRÁVNÍ ASISTENT - JUNIOR

Z/C/H Legal v.o.s., advokátní kancelář
Zpět

Z/C/H Legal v.o.s., advokátní kancelář (www.zchlegal.cz) se sídlem v PRAZE 1, hledá do svého týmu student(k)y 1. až 2. ročníku právnické fakulty na pozici PRÁVNÍ ASISTENT - JUNIOR.


Název pozice: PRÁVNÍ ASISTENT - JUNIOR
Termín uzávěrky výběrového řízení: 1. 6. 2019 00:00
Stručný popis společnosti:
Popis pozice: Vyřizování různých záležitostí na úřadech, kompletace smluv, administrativní práce (skenování, kopírování, zakládání dokumentů apod.), pochůzky, v případě znalosti německého nebo anglického jazyka překlady, podpora marketingu kanceláře, po roce spolupráce přesun na pozici právní asistent – senior (odborné právní práce, účast na soudních jednáních, rešerše apod.)
Požadujeme: Uživatelské znalosti práce s PC a MS OFFICE, práci 2 – 3 dny v týdnu (dle dohody), znalost anglického a/nebo německého jazyka výhodou, nikoliv podmínkou.
Nabízíme: Odměna 150 – 160 CZK/hod (dle praxe a jazykových znalostí), možnost poznat fungování advokátní kanceláře, firemní kurzy anglického a německého jazyka, stravenky v hodnotě 100 CZK, firemní fitness, pravidelná interní i externí školení, přátelský kolektiv, dlouhodobou spolupráci.
Název společnosti: Z/C/H Legal v.o.s., advokátní kancelář
Adresa: Národní 973/41, 110 00 Staré Město
Požadované vzdělání: Probíhájící vysokoškolské
Benefity:
Zařazení: Právní asistent/ka
Pracovní poměr: Práce na částečný úvazek
Délka pracovního poměru:
Typ smluvního vztahu:
Kontaktní osoba: Mgr. Jana Hladká Zilvarová
E-mail: jana.hladka@zchlegal.cz
Telefon: -
Odkaz pro více informací: